Norsk Miniatyrhund Klubb

Mestvinnende 2011

 

Mestvinnende Tibetansk spaniel 2011

» 10 på topp sammenlagt   » Hanner   » Tisper   » Valper    » Veteraner

 

august[1]

INT NORD FIN UCH NV-09-10-11 DKV-10 HEW-10 NORDV-10 SEV-11 EUW-11 SV-11 Sagalands B-August XII

 

10 på topp 2011

 

Nr. 1

INT NORD FIN UCH NV-09-10-11 DKV-10 HEW-10 NORDV-10 SEV-11 EUW-11 SV-11 Sagalands B-August XII

Eier: Sonja Dramstad, Dilling
84 p. (5)
Nr. 2
INT NORD UCH KBHV-05 SV-05-06 WW-08 NORDV-08  VWW-10 SV-10 EUVW-11  NVV-11 Sagalands Simba
Eier: Sonja Dramstad, Dilling
77 p. (5)
Nr. 3
NV-11 Cb Sofie Av Elgberget
Eier: Torbjørn Lier, Frei
74 p. (5)
Nr. 4
SE N UCH Tuppiras B-Tico
Eier: Britt Eriksen, Oppdal
71 p. (5)
Nr. 5
SE UCH N UCH Charlie Av Elgberget
Eiere: Liv Randi Isaksen og Torbjørn Ananiassen, Mysen
70 p. (5) Best gj.snitt
Nr. 6
INT NORD UCH NV-10 Sagalands Graceful Sofie
Eier: Janne Christin Nymark-Hansen
70 p. (5)
Nr. 7
N SE UCH Mangos Mr. Leo Lao
Eier: Nina Wågø, Verdal
67 p. (5)
Nr. 8
N UCH Aludis Briana-Tulla
Eiere: Anita, Linda og Arnfinn Nystuen, Blaker
65 p. (5)
Nr. 9
NORD UCH Sagalands Falcon
Eier: Sonja Dramstad, Dilling
64 p. (5)
Nr. 10
NORDJV-10 Frolandstibbenes Joyful Ronia
Eier: Mette B. Gauslå, Froland
63 p. (5) Best gj.snitt

 

 

 

 

Mestvinnende Hanner 2011

 

Mestvinnende hanner 2011 

 » 10 på topp sammenlagt   » Hanner   » Tisper   » Valper   » Veteraner

 

august[1]

INT NORD FIN UCH NV-09-10-11 DKV-10 HEW-10 NORDV-10 SEV-11 EUW-11 SV-11 Sagalands B-August XII

 

10 på topp

 

Nr. 1
INT NORD FIN UCH NV-09-10-11 DKV-10 HEW-10 NORDV-10 SEV-11 EUW-11 SV-11 Sagalands B-August XII
Eier: Sonja Dramstad, Dilling
84 p. (5)
Nr. 2
INT NORD UCH KBHV-05 SV-05-06 WW-08 NORDV-08  VWW-10 SV-10 EUVW-11 NVV-11 Sagalands Simba
Eier: Sonja Dramstad, Dilling
77 p. (5)
Nr. 3
SE N UCH Tuppiras B-Tico
Eier: Britt Eriksen, Oppdal
71 p. (5)
Nr. 4
SE UCH N UCH Charlie Av Elgberget
Eiere: Liv Randi Isaksen og Torbjørn Ananiassen, Mysen
70 p. (5)
Nr. 5
N SE UCH Mangos Mr. Leo Lao
Eier: Nina Wågø, Verdal
67 p. (5)
Nr. 6
NORD UCH Sagalands Falcon
Eier: Sonja Dramstad, Dilling
64 p. (5)
Nr. 7
SE SLO LIT FIN UCH JWW-10 Farsan På Bergrabben Av Elgberget
Eiere: Gunvor og Sigurd Sørensen, Mellerud
63 p. (5)
Nr. 8
NORDJV-10 Mangos Nickelodeon
Eiere: Lina Thorsland og Mette B. Gauslå, Froland
58 p. (5)
Nr. 9
INT NORD UCH Tibbetunets B-King
Vigdis Andersen, Hundvåg
56 p. (5)
Nr. 10
Monasins El Negro Diablo
Eiere: Anita, Linda og Arnfinn Nystuen
55 p. (5)

 

 

Mestvinnende Tisper 2011

 

Mestvinnnde tisper 2011 

 » 10 på topp sammenlagt   » Hanner   » Tisper   » Valper   » Veteraner

 

cbsofieavelgberget[1]

NV-11 Cb Sofie Av Elgberget

 

10 på topp

 

Nr. 1
NV-11 Cb Sofie Av Elgberget
Eier: Torbjørn Lier, Frei
74 p. (5)
Nr. 2
INT NORD UCH NV-10 Sagalands Graceful Sofie
Eier: Janne Christin Nymark-Hansen
70 p. (5)
Nr. 3
N UCH Aludis Briana-Tulla
Eiere: Anita, Linda og Arnfinn Nystuen, Blaker
65 p. (5)
Nr. 4
NORDJV-10 Frolandstibbenes Joyful Ronia
Eier: Mette B. Gauslå, Froland
63 p.(5)
Nr. 5
SE N UCH Driva Av Elgberget

Eier: Hilde Karin Stokke, Selbu

62 p. (5)
Nr. 6
Stemmens Freja
Eier: Ursula Bertelsen, Sandnes
55 p. (5)
Nr. 7
EST N UCH Lyngtunets Helenas
Eiere: Vibeke Jensen og Helena Hopland, Trengereid
54 p. (4) Best gj.snitt
Nr. 8
Amyricas Endora One Dreamrose
Eier: Anne-Lise Nystrand, Langesund
54 p. (5)
Nr. 9
N UCH Tibbegunns Kaisa
Eier: Gunn Kollåsen, Froland
52 p. (5)
Nr. 10
C.I.B N UCH Tibkis Marilyn
Eiere: Vigdis og Kjell-Ivar Sandaunet, Vormsund
51 p. (4)

 

 

Mestvinnende valp 2011

 

Mestvinnende valper 2011

» 10 på topp sammenlagt   » Hanner   » Tisper   » Valper   » Veteraner

 

amanda[1]

Stjerne Labbens Amanda

 

10 på topp 2011

* Nr 1 har snitt på 9,8, nr 2 snitt på 9,7 og nr 3 snitt på 9,6

Pga NMHKs regler for betaling av medlemsavgift, er det gjort forandringer på mestvinnerlisten. Mvh Raserepresentanten

Nr. 1
Stjerne Labbens Amanda
Eiere: Liv Randi Isaksen og Torbjørn Ananiassen, Mysen
* 50 p. (5) Best gj.snitt
Nr. 2

Great Stardusts Janus

Eiere: Anett og Magne Trevland, Larvik
* 50 p. (5)
Nr. 3

Tempeltibbens Iko

Eier: Solbjørg Holen, Ålgård
* 50 p. (5)
Nr. 4

Great Stardusts Jeanina

Eiere: Anne-Karine og Per Otto Ugelstad, Larvik

34 p. (4)
Nr. 5
Falkiaros Exstra Happy For You
Eiere: Kristin Bøe og Line Iversen, Frei
31p. (3)
Nr. 6

Lykkebringerens Saga

Eier: Nina Wågø, Verdal
30 p. (3)
Nr. 6

Baron av Tibbehaugen

Eier: Wenche Kildahl, Tromsø
30 p. (3)
Nr. 8

Lobsang What Next

Eier: Torunn Eide, Ålgård
20 p. (2)
Nr. 8

Stjerne Labbens Ada-Nikoline

Eier: Marie Christophersen, Gjellestad
20 p. (2)
Nr. 8

C-Camira Est Mon Amour

Eier: Gøril Kjosnes Mathisen
20 p. (2)

  

Mestvinnende Veteran 2011

 

Mestvinnende veteran 2011

» 10 på topp sammenlagt   » Hanner   » Tisper   » Valper   » Veteraner

 

simba_vv08[1]

INT NORD UCH KBHV-05 SV-05-06 WW-08 NORDV-08  VWW-10 SV-10 EUVW-11 NVV-11 Sagalands Simba

10 på topp 2011

Pga NMHKs regler for betaling av medlemsavgift, er det gjort forandringer på mestvinnerlisten. Mvh Raserepresentanten

 

Nr. 1
INT NORD UCH KBHV-05 SV-05-06 WW-08 NORDV-08  VWW-10 SV-10 EUVW-11 NVV-11 Sagalands Simba
Eier: Sonja Dramstad, Dilling
81 p. (5)
Nr. 2
INT NORD UCH Tibbetunets B-King
Vigdis Andersen, Hundvåg
77 p. (5)
Nr. 3
NVV-11 Sagalands V-Mer-Lot
Eiere: Vibeke Jensen og Helena Hopland, Trengereid
75 p. (5)
Nr. 4
Moris Camille
Eier: Gunn Kollåsen, Froland
54 p. (5)
Nr. 5
NORD UCH KBHV-05 Great Stardusts Adhara
Eiere: Anne-Karine og Per Otto Ugelstad, Larvik
46 p. (3)
Nr. 6
Hera
Eier: Ann Helen Astrid Johansen, Ballstad
44 p. (4)
Nr. 7
Bejasos Ira
Eier: Tove Grønvik, Mosjøen
38 p. (3)
Nr. 8
Blondie Lolita
Eier: Nina Wågø, Verdal
30 p. (2)
Nr. 9
N UCH Moonshine-Shakira
Eier: Gunn Kollåsen, Froland
16 p. (1)
Nr. 10
N S UCH Sagalands Pe-Tri-Ne
Eiere: Anne-Karine og Per Otto Ugelstad, Larvik
15 p. (1)